Agenda

3 juni Skeelerclinic
15 juni

District Kampioen-

schappen

16 juni NPT pupillen toernooi
24 juni

Zuid Hollands

Kampioenschap

4 juli

Clubkampioen-

schappen

6 juli

Poldercross bij VIJK

19 sep

Clubkampioen-

schappen

 Voor wedstrijd data  kies <schaatsen>

in menubalk en ga dan naar

<wedstrijden>

 

3

Namens het bestuur willen we alle vrijwilligers bedanken voor de prachtige ijsbaan die er dagelijks weer super bij lag. En waar jullie veel werk aan hebben gehad. Natuurlijk ook de kantine heel erg bedankt voor jullie onuitputtelijke inzet de afelopen dagen.

Maar ook willen wij als bestuur graag al onze bezoekers en ijs genieters bedanken voor het bezoeken van onze baan en het plezier waarmee iedereen is komen schaatsen.

Dankzij de bezoekers en vrijwilligers is het weer een succesvolle ijstijd geweest.

Deze paar ijsdagen hebben we ruim 1000 niet leden op de baan mogen verwelkomen. Daarnaast nog onze leden, speciale gasten, kijkers, leden van ijsclub Woubrugge. Die allemaal de ijskou hebben getrotseerd en de ijzers hebben ondergebonden.

 

8

 

meer foto's zijn te vinden via deze link : foto's ijspret maart 2018

Als u nu net als al onze vrijwilligers heeft genoten van de ijsbaan en daar volgende keer ook graag wat aan zou bijdragen. Dan kan dit. Want hoe meer vrijwilligers er zijn hoe makkelijker het gaat. Bij vragen of aanmelden neemt u dan contact op met info@leiderdorp

Prikbord

2e handskleding aanbieden

 

Sponsoring

VIJL is afhankelijk van
betrokken sponsors en
donateurs. Veel dank
Hiervoor.

Webdesign

Deze website is ontwor-
pen en gecodeert door
Designstudio vansoest

Interesse? Neem contact
met ons op.