Agenda

27 jan DK Mini's en Benjamins
10 feb DK Pupillen
17 feb wedstrijd Leiden
16 mrt Andrieskwik op uitnodiging

 Voor wedstrijd data  kies <schaatsen>

in menubalk en ga dan naar

<wedstrijden>

 

Vele handen maken licht werk!

Zonder de  enthousiaste inzet van betrokken vrijwilligers is er geen VIJL! 

Onze vrijwilligers organiseren de trainingen, verzorgen de ijs- en skatebaan, staan achter de bar of achter de kassa om kaartjes te verkopen. Het bestuur bedankt dan ook iedereen die zicht inzet (of heeft ingezet) voor onze vereniging.

VIJL is echter nog altijd op zoek nieuwe vrijwilligers. Dus heb je wat tijd over en heb je zin om je handen uit de mouwen te steken, meld je dan aan als vrijiwilliger bij een van onze bestuursleden of neem contact met ons op via het contactformulier.

 

 

Prikbord

Gezocht: schaatsbroek en jasje maat 122 en 140

Sponsoring

VIJL is afhankelijk van
betrokken sponsors en
donateurs. Veel dank
Hiervoor.

Webdesign

Deze website is ontwor-
pen en gecodeert door
Designstudio vansoest

Interesse? Neem contact
met ons op.